Kontakt


Oslo

Stenersgata 2
0184 Oslo

oslo@amfikreativ.no

Kart

Surnadal

Svartvassvegen 2, 6650 Surnadal
Sentralbord: 916 60 100

annonse@amfikreativ.no

Kart



Ansatte:

Mette Lange : Avdelingsleder Oslo

Mette Lange

Avdelingsleder Oslo


mette.lange@amfikreativ.no
908 84 303

Lars	Mathisen : Kreativ leder/tekstforfatter

Lars Mathisen

Kreativ leder/tekstforfatter


lars.mathisen@amfikreativ.no
952 97 944

Trude Reiten : Art director

Trude Reiten

Art director


trude.reiten@amfikreativ.no
905 30 132

Nils-Ivar	Børli : Seniorkonsulent Dekor og sisteledd

Nils-Ivar Børli

Seniorkonsulent Dekor og sisteledd


nils.boerli@amfikreativ.no
971 57 670

Ester Vanvik Conings : Strategisk rådgiver

Ester Vanvik Conings

Strategisk rådgiver


ester.conings@amfikreativ.no

Gry 	Galåsen : Prosjektleder

Gry Galåsen

Prosjektleder


gry.galaasen@amfikreativ.no
402 27 072

Lene Slaatrem-Hammer : Prosjektleder

Lene Slaatrem-Hammer

Prosjektleder


lene.hammer@amfikreativ.no
995 20 559

Marit Østmoe : Prosjektleder

Marit Østmoe

Prosjektleder


Permisjon

Rikke Walstad : Prosjektleder

Rikke Walstad

Prosjektleder


rikke.walstad@amfikreativ.no
95 77 99 21

Vibeke Jacobsen : Prosjektleder

Vibeke Jacobsen

Prosjektleder


vibeke.jacobsen@amfikreativ.no
916 58 768

Trine Nordgreen Sterud : Prosjektleder Dekor og sisteledd

Trine Nordgreen Sterud

Prosjektleder Dekor og sisteledd


trine.sterud@amfikreativ.no
416 39 197

Annik Grundetjern : Art director

Annik Grundetjern

Art director


annik.grundetjern@amfikreativ.no
908 82 559

Kristin Tunberg Villund : Grafisk designer

Kristin Tunberg Villund

Grafisk designer


kristin.villund@amfikreativ.no
994 58 040

Vibeke Illevold : Grafisk designer

Vibeke Illevold

Grafisk designer


Permisjon

Susann Bø Scheele : Grafisk designer

Susann Bø Scheele

Grafisk designer


susann.scheele@amfikreativ.no
984 87 517

Birgitte Øygarden Andresen : Art director

Birgitte Øygarden Andresen

Art director


birgitte.andresen@amfikreativ.no
936 98 315

Christina Wøhni Longden : Grafisk designer / Stockholm

Christina Wøhni Longden

Grafisk designer / Stockholm


christina.longden@amfikreativ.no
930 45 021

Astrid Gyran : Grafisk designer

Astrid Gyran

Grafisk designer


astrid.gyran@amfikreativ.no
408 82 630

Jan Thomas Pettersen : Digital produsent

Jan Thomas Pettersen

Digital produsent


jan.thomas.pettersen@amfikreativ.no
916 78 351

Dino Mulaosmanovic : Front End Designer

Dino Mulaosmanovic

Front End Designer


dino.mulaosmanovic@amfikreativ.no
452 72 143

Kristian Dalen : Grafisk designer / Motion Graphics

Kristian Dalen

Grafisk designer / Motion Graphics


kristian.dalen@amfikreativ.no
970 69 333

Stig Husby : Avdelingsleder Surnadal

Stig Husby

Avdelingsleder Surnadal


stig.husby@amfikreativ.no
907 49 177

Per Jostein Rusten : Produksjonsplanlegger

Per Jostein Rusten

Produksjonsplanlegger


per.jostein.rusten@amfikreativ.no
959 40 209

Terje Polden : Seniorkonsulent Dekor og sisteledd

Terje Polden

Seniorkonsulent Dekor og sisteledd


terje.polden@amfikreativ.no
994 79 070

Kikki Moe : Salgskonsulent Dekor og sisteledd

Kikki Moe

Salgskonsulent Dekor og sisteledd


kikki.moe@amfikreativ.no
913 45 590

Tove Solem Storli : Kontorleder

Tove Solem Storli

Kontorleder


tove.solem.storli@amfikreativ.no
902 04 410

Anita Nedal Øyane : Kreativ leder / Grafisk designer

Anita Nedal Øyane

Kreativ leder / Grafisk designer


anita.nedal.oeyane@amfikreativ.no
911 80 093

Sara Brauten : Prosjektleder

Sara Brauten

Prosjektleder


sara.brauten@amfikreativ.no
970 82 392

Fay	Johansen Mossing : Prosjektleder

Fay Johansen Mossing

Prosjektleder


fay.johansen@amfikreativ.no
481 17 005

Eirin Torheim Rendal : Prosjektkoordinator/webredaktør

Eirin Torheim Rendal

Prosjektkoordinator/webredaktør


eirin.rendal@amfikreativ.no
468 53 291

Astrid Wærdahl : Art director

Astrid Wærdahl

Art director


astrid.waerdahl@amfikreativ.no
481 93 119

Ann Torild van Tienen : Webdesigner/Grafisk designer

Ann Torild van Tienen

Webdesigner/Grafisk designer


ann.vantienen@amfikreativ.no
916 78 355

Line Marie Kvendset : Grafisk designer

Line Marie Kvendset

Grafisk designer


line.kvendset@amfikreativ.no
425 12 750

Anne Sigrid Hafsås Tjugum : Grafisk designer

Anne Sigrid Hafsås Tjugum

Grafisk designer


anne.sigrid.hafsaas.tjugum@amfikreativ.no
482 33 177

Gørild Bruaset Bræin : Grafisk designer

Gørild Bruaset Bræin

Grafisk designer


goerild.braein@amfikreativ.no
970 04 311

Eva Hallaren : Grafisk designer

Eva Hallaren

Grafisk designer


eva.hallaren@amfikreativ.no
900 23 115

Kari Anne Ulfsnes : Grafisk designer

Kari Anne Ulfsnes

Grafisk designer


kari.ulfsnes@amfikreativ.no
917 58 249

Kristin Solem : Webredaktør / markedskoordinator

Kristin Solem

Webredaktør / markedskoordinator


kristin.solem@amfikreativ.no
454 80 922

Jorid Aarvåg : Tekstforfatter

Jorid Aarvåg

Tekstforfatter


jorid.aarvaag@amfikreativ.no
975 17 593

Knut-Einar Glærum : Webutvikler

Knut-Einar Glærum

Webutvikler


knut-einar.glaerum@amfikreativ.no
916 78 356